google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 18.10.2019
  1 USD
  3.8503
  -0.0135
  1 EUR
  4.2844
  -0.0005
  1 CHF
  3.8969
  0.0067
  1 GBP
  4.9671
  0.0215
  1 RUB
  0.0602
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  EXTREME. Producent grzejników marki Convector
  EXTREME. Producent grzejników marki Convector

  EXTREME. Producent grzejników marki Convector


  Jako ceniony na rynku producent, możemy zapewnić Państwa o najwyższej jakości oferowanego asortymentu. Sięgamy po najnowocześniejsze oraz innowacyjne rozwiązania, co przekłada się na doskonałe parametry techniczne i właściwości użytkowe naszych systemów.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  EXTREME. Producent grzejników marki Convector

  Jako ceniony na rynku producent, możemy zapewnić Państwa o najwyższej jakości oferowanego asortymentu. Sięgamy po najnowocześniejsze oraz innowacyjne rozwiązania, co przekłada się na doskonałe parametry techniczne i właściwości użytkowe naszych systemów grzewczych.

  Wodne oraz elektryczne grzejniki konwektorowe świetnie sprawdzają się w swojej roli – to doskonała inwestycja na długie lata, dzięki której osiągnięcie i utrzymanie optymalnej temperatury powietrza w obiekcie mieszkalnym będzie wyjątkowo prostym zadaniem. Co więcej, ich montaż nie sprawi większych problemów, a efektywność działania i wydajność spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

  Na uwagę zasługuje również nowoczesne wzornictwo. W naszym katalogu znajdują się również grzejniki kanałowe – ich cechą charakterystyczną jest fakt, iż mogą być umieszczane bezpośrednio w podłodze. Jest to system stworzony z myślą o tych obiektach, które posiadają pomieszczenia wyposażone w duże okna.

  Dlaczego warto wybrać nasze produkty? 

  • Niezawodna technologia

  Convector® to jedna z tych polskich firm, której produkty po prostu nie chcą się zepsuć. Mamy lojalnych klientów i prawie brak reklamacji. Kupując grzejnik masz gwarancję na szczelność grzejnika na 20 lat i pewność wiecznej odporności na korozję.

  • Energooszczędność

  Nasze grzejniki są energooszczędne. Pozwalają zaoszczędzić w okresie grzewczym ok. 20% kosztów ogrzewania.

  • Zdrowa konwekcja

  Jeśli zastanawiasz się jakie grzejniki wybrać koniecznie zdecyduj się na grzejniki z konwekcją. Mało kto wie, że grzejniki konwekcyjne wpływają pozytywnie na nasz komfort przebywania w pomieszczeniu, dobre samopoczucie na co dzień, a nawet zdrowie.

  • Grzejniki elektryczne Convector

  Jedna z najlepszych firm na rynku europejskim w produkcji grzejników elektrycznych.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.